Минулого місяця Samsung випустила ноутбуки серії Galaxy Book 4 на своєму заході Unpacked, головним знаком якого були флагманські смартфони Galaxy S24. Повідомляється, що ноутбуки надійдуть до Індії цього місяця.

Згідно з джерелами IANS, Samsung, ймовірно, оголосить про попереднє замовлення ноутбуків серії Galaxy Book 4 у середині лютого, а ноутбуки з’являться на полицях магазинів в останній тиждень місяця. Кажуть, що спочатку Samsung випустить Galaxy Book 4 Pro, Book 4 Pro 360 і Book 4 360, ймовірно, першими почнуться продажі, тоді як Galaxy Book 4 Ultra, яка є топовою моделлю в лінійці, буде випущена пізніше. лінія в країні. Ви можете ознайомитись зі специфікаціями та характеристиками ноутбуків нижче.

Характеристики Galaxy Book 4 Pro/Book 4 Pro 360
Galaxy Book 4 Pro оснащений процесорами Intel Core Ultra 5 або Ultra 7, графічним процесором Intel Arc і працює під керуванням ОС Windows 11 Home. Він може похвалитися 14- або 16-дюймовим AMOLED-дисплеєм, клавіатурою з підсвічуванням, 2-мегапіксельною веб-камерою та чотирма динаміками AKG із технологією Dolby Atmos. Варіанти підключення включають WiFi 6E, Bluetooth 5.3 і кілька портів, а акумулятор підтримує зарядку USB-C потужністю 65 Вт.

Galaxy Book 4 Pro 360, подібно до версії Pro, включає шарнір на 360 градусів для використання планшета, 16-дюймовий сенсорний AMOLED-дисплей і підтримку S-Pen. Він має ті ж процесори та графіку, що й модель Pro, і має Dolby Atmos, клавіатуру з підсвічуванням і варіанти підключення, включаючи WiFi 6E і Bluetooth 5.3.

Все права защищены © 2018